Pelotow Gary
 • Male
 • Crown Point, IN
 • United States
Share on Facebook MySpace
 • Blog Posts
 • Events
 • Photos
 • Photo Albums
 • Videos
 

Pelotow Gary's Page

Latest Activity

Pelotow Gary is now a member of Nashville Universe®
May 11

Profile Information

I'm a:
Audio Engineer, Record Label
I play:
Keyboards
Tell us about yourself:
Nazywam się Pełotow Gary. Dla mnie inwestowanie nie jest celem, ale moją samorealizacją, działaniem, w którym mogę zobaczyć najpełniejszą realizację mojego potencjału, moich wrodzonych zdolności i głębokiej pracy nad sobą.
Moje porażki w inwestowaniu i w życiu to lekcje, których się nauczyłem. Nieprzyjemne rzeczy, które w taki czy inny sposób wydarzyły się w moim życiu, to po prostu lekcje, których nauczył mnie Bóg.
Nie próbuję dzielić świata na dobry i zły, czarny i biały, dobry i zły. Lubię patrzeć na wszystko, zawsze i wszędzie, tylko na te sytuacje czy wydarzenia, które zmuszają mnie do rozwoju, doskonalenia się i stawania się lepszym człowiekiem. To ja jestem źródłem wszystkiego, co dzieje się dziś, jutro i wczoraj. Wszystko, co przeżywam, myślę, widzę, rozważam i robię, jest moją zasługą.
Moją życiową misją jest nauczyć się, jak maksymalnie wykorzystać potencjał i zdolności, w które wyposażył mnie Bóg. Dla tego żyję i dlatego robię to, co robię. Moim celem jest być lepszym niż byłem dzisiaj.
Przez całe moje świadome życie, które, jak zakładam, zaczęło się dla mnie mniej więcej po ukończeniu studiów w 2010 roku, nigdy nie pracowałem dla nikogo poza sobą, nawet przez jakiś czas.
W 2009 roku, w Stanach Zjednoczonych, próbowałem znaleźć pracę.
Nie miałem żadnych wątpliwości, że mogę zarabiać dzięki Internetowi - po prostu wiedziałem, że to prawda, ponieważ w tamtym czasie widziałem już wiele przypadków, które potwierdzały, że to prawda!
Po podjęciu decyzji zacząłem poszukiwać możliwych sposobów zarabiania w Internecie. Pamiętam, że był to rok 2008. Rozważane były wszystkie opcje: rozwijanie własnego biznesu online, zarabianie na kliknięciach lub programach partnerskich, Forex i tworzenie sklepu internetowego, strony internetowej i wiele innych. W tamtym czasie nie byłem zainteresowany pracą, którą wykonywałem. Czułem, że wszystko mi się podoba i byłem gotowy na wszystko, byle tylko zarobić na tym pieniądze!
To były główne czynniki, którymi kierowano się przy wyborze kandydatów.
Im więcej myślisz i jesteś mniej impulsywny, tym lepiej.
Zarabiaj do 500 dolarów miesięcznie, a nawet więcej.
To właśnie w ten sposób i z taką determinacją rozpocząłem swoją podróż w kierunku pieniędzy, biznesu i internetowych prezentów, pieniędzy i nie tylko.
Po 10 latach całkowicie się zmieniłem. Teraz mój komfortowy przedział to tysiące dolarów.
Wszystko musi się zmienić! Najważniejszymi czynnikami są Twój światopogląd i sposób myślenia. Niezbędne jest zrozumienie, jak wygląda świat oraz jakie obowiązują w nim zasady i prawa. Dopiero po zrozumieniu całości obrazu, po zrozumieniu całego procesu, który zachodzi w świecie, można stać się Inwestorem z wielkimi literami, a nie "pseudo" inwestorem, który nauczył się zarabiać pieniądze. PAMM
Handel jest zwykle określany jako wymiana towaru lub usługi na inny. Koncepcja handlu rozwijała się na przestrzeni lat. Każdy człowiek przynajmniej raz w życiu handlował. Jeśli kupowałeś coś w sklepie w zamian za pieniądze, to wymieniałeś je, aby zdobyć upragniony przedmiot. Z kolei gdy wynająłeś kogoś do zainstalowania usługi internetowej w swoim domu, wymieniłeś pieniądze, aby otrzymać usługę.
Profit Maximizer jest platformą transakcyjną, która sprawia, że handel jest prosty niezależnie od doświadczenia w handlu. Wszystkie informacje na temat robota handlowego można znaleźć na stronie https://profitmaximizer.pl/.

Comment Wall

You need to be a member of Nashville Universe® to add comments!

Join Nashville Universe®

 • No comments yet!
 
 
 

Members

Videos

 • Add Videos
 • View All

Photos

 • Add Photos
 • View All

Latest Activity

SophiaElla commented on Robert_Fulton's photo
Thumbnail

Shopping

"Thanks for sharing. I can deliver the best construction services in dubai. We offer a wide range of…"
4 hours ago
Profile IconHector Miller, Brian Clark, Andrey Shpak and 5 more joined Nashville Universe®
5 hours ago
Brian Clark updated their profile
5 hours ago
dasfg dasfg commented on dasfg dasfg's photo
Thumbnail

cryptocurrencies

"Your investment portfolio may consist of various variants of cryptocurrencies. To approach this…"
9 hours ago

© 2022   Created by Michael Kay.   Powered by

Badges  |  Report an Issue  |  Terms of Service